Proč zvolit nás?
Důraz na komunikaciPravidelně kontaktujeme naše klienty a snažíme se hledat taková řešení, aby byla zajištěna jejich stálá spokojenost.
PojištěníVe smlouvách s klienty se zavazujeme nést hmotnou i právní odpovědnost za zadaný výkon činnosti svých zaměstnanců.
Kvalitní materiál a vybaveníPracujeme pouze s technikou renomovaných výrobců a k čištění používáme ekologicky nezávadné prostředky.

O nás

BOBED service s.r.o. - úklidové služby Praha - idatabaze.czÚklidové služby - idatabaze.cz

Naše firma BOBED service byla založena v lednu 1991. Původně jsme byli sdružením fyzickým osob KLEMENT a MLADENOV service. V roce 2006 byla pak založena společnost BOBED service s. r. o., pod jejíž jménem znáte naše služby dnes.

Rozsah aktivit, které vám v úklidové oblasti nabízíme, zůstal víceméně stejný. Naše služby se snažíme neustále rozvíjet a za pomoci stále modernějšího vybavení se staráme o čistotu a pohodlí v místech, která naše firma uklízí. Již od počátku se orientujeme na kompletní úklid budov, kanceláří, domácností i venkovních prostorů. Naše síly soustředíme se na Prahu a celý Středočeský kraj.

V rámci poskytovaných služeb vám nabízíme kompletní úklidové práce. Při úklidu budov zajišťujeme pravidelný i jednorázový úklid vnitřních i venkovních ploch. V rámci pravidelného úklidu umožňujeme nákup a doplňování hygienického materiálu na sociální zařízení.

Při úklidu venkovních ploch vám můžeme také zaručit čisté chodníky, čistotu okolí vaší budovy. Pro zamezení přenosu nečistot z venkovního prostředí ve vchodech, vstupních halách či chodbách nabízíme podlahové čistící rohože, díky nim se vám mohou snížit náklady na další čistění.

Nabízíme vám také údržbu veškeré zeleně, sekání trávy, zastřihávání keřů, hnojení trávníků nebo postřiky proti škůdcům a plevelům.

BOBED service, s.r.o.
Mariánské nám 98/1,
110 00 Praha
602 226 462
Zpět nahoru