Proč zvolit nás?
Důraz na komunikaciPravidelně kontaktujeme naše klienty a snažíme se hledat taková řešení, aby byla zajištěna jejich stálá spokojenost.
PojištěníVe smlouvách s klienty se zavazujeme nést hmotnou i právní odpovědnost za zadaný výkon činnosti svých zaměstnanců.
Kvalitní materiál a vybaveníPracujeme pouze s technikou renomovaných výrobců a k čištění používáme ekologicky nezávadné prostředky.

Úklid kanceláří

Nabízíme vám profesionální úklid kanceláří našimi školenými pracovníky pomocí kvalitních čisticích prostředků značky Ecolab. Jen dokonale čisté prostory mohou být reprezentativní. Postaráme se o to, aby ty vaše byly, s důvěrou se na nás obraťte.

Provádíme všechny druhy úklidu

  • denní
  • periodický
  • jednorázový
  • generální
  • po rekonstrukcích

V rámci úklidu zajišťujeme i mytí nádobí, doplňování hygienických potřeb a nákup potřeb pro provoz kuchyněk (tablety do myček, saponáty, praní utěrek atd.).

S termínem provedení úklidu vám vždy vyjdeme maximálně vstříc. Můžete si zvolit denní i noční dobu, všední dny i víkendy či státní svátky.

Doba realizace závisí na rozsahu a náročnosti zakázky. Jednodušší zakázky je možné zrealizovat do 24 hodin, složitější pak řádově do několika málo dnů.

Úklid jakéhokoli rozsahu pro nás není žádný problém, kontaktujte nás.

BOBED service, s.r.o.
Mariánské nám 98/1,
110 00 Praha
602 226 462
Zpět nahoru